• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
2023 Renkleriyle Yeni Hikayeler Yaratın

2023 Renkleriyle Yeni Hikayeler Yaratın

  • 11 Aralık 2022 Pazar 06:28

Jotun’un 2023 renk koleksiyonu Hikayeler, yaşam alanlarına iyimserlik, umut ve yaratıcılık katarak yavaşlamaya, içimize dönmeye ve yeni bir başlangıç yapmaya teşvik ediyor.

Doğadan gelen yeşiller, sıcak toprak tonları ve rafine kırmızılarla özgür, neşeli ve ilham dolu bir ortam oluşturmak mümkün. Cesur ve deneysel seçimler yaparak, farklı tonlardaki renk kontrastları ön plana çıkarılabilir, eski ve yeni bir araya getirilerek sıradışı malzemeler ve objeler bir arada kullanılabilir.   

EN GÜZEL HAM VE MAT GÖRÜNÜMLÜ DUVARLAR 

Jotun birbirinden güzel sıcak tonlarıyla kışın soğuğunu unutturuyor. Evlerde hareketli ve sıcak bir hava yaratmak için alternatif bir yol olarak Fenomastic Güzel Evim Mineral serisi yer alıyor. Fırça darbeleriyle uygulanan Fenomastic Güzel Evim Mineral, duvarlarda doğal ve dokulu bir görünüm ortaya çıkarırken, birbirinden güzel renk alternatifleri sunuyor. 
Jotun 2023 Global Renk Koleksiyonu Hikayeler’deki birçok renk Fenomastic Güzel Evim Mineral ile uygulanabiliyor.  8283 Herb Garden, 5530 Collected Blue, 10430 Soft Savanna gibi renklerle evlerde yeni hikayeler yazılıyor.