• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
2021’de Evlenmek İçin En Uygun Tarihler

2021’de Evlenmek İçin En Uygun Tarihler

  • 10 Ocak 2021 Pazar 23:25

Yeni yılda düğünleri etkileyebilecek gökyüzü olayları neler?

2021 geçtiğimiz seneye göre yenilik ve sürprizler yılı olarak tanımlanıyor. Astrologlara göre bu yılın en önemli gökyüzü olayı olan Jüpiter-Satürn birleşimi  bize esnek olmayı, değişime direnmemeyi, ısrarcı olmak yerine, farklı alternatifler geliştirmeyi öğretecek. 

Satürn ve Uranüs arasında, yıl boyunca 3 kez (Şubat, Haziran ve Aralık) gerçekleşecek olan kare açı, artık alıştığımız yerde olmayacağımızı ve statükonun, hep sağlam olduğunu düşündüğümüz ve istikrar adını verdiğimiz düzenin sarsılacağını ve yenileneceğini gösteriyor.


·       28 Ocak – 11 Şubat arası ani olayların, streslerin boşalabileceği dönemlerden birisi. Bu dönemde istikrar, ekonomik açıdan önemli ve güvenli gördüğümüz konularda sarsıntılar ve huzursuzluklar gündeme gelebilir.

·    28 Mart- 12 Nisan arası ve 27 Nisan’da Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay oldukça sert değişikliklere işaret ediyor.

·    Diğer bir dönem 6 - 20 Ekim tarihleri arasında yeni bir döngünün, yani yeni meşguliyetlerin hayatımıza girdiğini görebiliriz. Bu süreç 20 Ekim – 5 Kasım arasında da güçlü şekilde devam ettikten sonra, 5 Kasım’da Akrep’te gerçekleşecek olan yeniay 2021 boyunca devam eden ani değişiklik ve yenilenme sürecinin iyice netleşmesine, gerçekleşmesine işaret edecek.
2021 yılı evliliklerinde 20 Nisan - 4 Mayıs ve 20 Ekim - 6 Kasım aralığı en uygun tarihler olarak gözüküyor. Ayrıca 2021 yılı görünümlerinde Mart, Haziran ve Eylül ayları da şanslı fakat gün olarak belirlemek için doğum haritası ile birlikte yorumlanması gerekiyor.