• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
2021 Renk Trendlerinde Doğadan Gelen Renklerin Pozitifliği Hakim

2021 Renk Trendlerinde Doğadan Gelen Renklerin Pozitifliği Hakim

  • 11 Ocak 2021 Pazartesi 17:19

Bütün yıl hayatımızın tüm alanında öne çıkması beklenen renk trendleri bu haberimizde…

Bu yılın rengi Pantone Color Institute tarafından ultimate gri ve canlı sarı olarak açıklanmıştı. Bunun nedenini ise Pantone yetkilisi Leatrice Eiseman pandemi ile ilişkilendirerek şöyle ifade etti: "Gri bulutlar dağıldığında, güneş ışığını görebiliriz.Bu yılın renklerinde canlı sarı kaygı dolu bir yılın ardından umut ve iyimserlik hissi uyandırırken gri, özellikle toplum ve birlik bilincinin önem kazandığı pandemi sonrası güvenilirliği temsil ediyor. Gri ve sarı bir araya geldiğinde birlik, istikrar ve umut mesajı taşıyor.Peki bütün yıl modada, düğün organizasyonlarında, makyajda, dekorasyonda ve hayatımızın her alanında öne çıkması beklenen 2021 renk trendleri arasında Pantone Kataloğu’nda başka hangi renkler var? Gelin birlikte göz atalım…

Pantone 2021 ilkbaharının renklerini üç başlık altında topluyor: Summer Bouquet, Intoxicating, Power Surge. 

Summer Bouquet doğadan gelen renklerin pozitifliği ve mutluluğunun hakim olduğu renk paletinde soluk tonlar egzotik pembelerle ve bitki yeşili ile birleşiyor. Şarap rengide bu paletin dikkat çeken tonları arasında...


Intoxicating baş döndüren renk paletinde canlı sarı, tatlı kokusuyla lavanta ve pembe yeşil tonlarıyla dinamik bir kontras oluşturuyor.


Power Surge ise diğer iki paletin aksine daha canlı kontraslardan oluşuyor. Canlı ve belirgin renkler, güçlü pembeler, kırmızılar ve mavinin en asil tonunu  bir araya getiriyor.


Evinizin dekorasyonu, yakınlarınızın düğün günü şıklığı ve organizasyon temanıza eşlik edecek  trend renkleri belirlemek isterseniz 2021 ilkbahar-Yaz Pantone renk tüyolarını mutlaka değerlendirin.