• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
 Ege Kökenli ile Lior Ahituv Evlendi!

Ege Kökenli ile Lior Ahituv Evlendi!

  • 30 Temmuz 2022 Cumartesi 22:40

Ege Kökenli, yaklaşık yedi yıldır birlikte olduğu nişanlısı Lior Ahituv ile geçtiğimiz akşam Beşiktaş'taki bir otelde gerçekleşen düğünle evlendi.

"Yahşi Cazibe", "Çalıkuşu", "Güneşin Kızları" ve "Yasak Elma" gibi pek çok dizide rol alan Ege Kökenli, 7 yıldır aşk yaşadığı Lior Ahituv ile nikah masasına oturdu. Çift, pandemi nedeniyle erteledikleri düğünlerini önceki akşam Beşiktaş'taki bir otelde gerçekleştirdi. 
Swissotel The Bosphorus'ta gerçekleşen törende çifti aileleri ve dostları yalnız bırakmadı.  Kökenli, "Mutluyuz, heyecanlıyız. Pandemiden dolayı maalesef düğün ertelenmişti. Artık 7 koca seneden karşınızda evli çift olarak karşınızdayız." dedi.
Hazırlıkları saatler önce başlayan düğünde Ege Kökenli, nikah alanına anne ve babasının koluna girerek geldi. Düğüne katılanlar arasında İrem Helvacıoğlu, Kerem Bürsin, Kerem Bürsin, Naz Çağla Irmak, Öykü Karayel ve eşi Can Bonomo vardı.
Düğün öncesi yapılan fotoğraf çekiminden bir videoyu Instagram hesabından yayınlayan Ege Kökenli “Sonsuza dek mutlu” notunu düştü. Bizde çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz.