• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
Armani Privé İlkbahar-Yaz

Armani Privé İlkbahar-Yaz

  • 06 Şubat 2021 Cumartesi 04:05

Mikro kristaller, payetler ve kusursuz işçilik ile tasarlanan Privé tasarımları kırmızılar, kobalt mavileri ve canlı yeşilleri ile dikkat çekiyor. 

Giorgio Armani, Armani Prive Couture İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonu hakkında "İçinde yaşadığımız zamanlar bizi evde kalmaya ve çok sınırlı bir sosyal hayata sahip olmaya zorluyor, ancak güzellik arayışı sonsuzdur. Bu koleksiyon da bununla ilgili." açıklamasında bulundu. Koleksiyon Giorgio Armani'nin yolculuğunun, özgürlük duygusunun, geçici trendlerden bağımsızlığının hikayesini anlatıyor. Mükemmellik arzusu, ışık ve renklerden alınan ilham Haute Couture'ün derin estetiğini genç nesile aktarıyor.

Ölçülü şiirle, sevdiği şehir Milano'nun yeni keşfettiği yalnızlığını haute couture diliyle yorumlayan tasarımcının bu yıl sanal ortamda ilk defa gerçekleşen moda haftasına dair yorumuda dikkat çekici; Couture, moda tarihine dayanır. Yaratıcılığın ve terzilik becerisinin zirvesini temsil eder, ancak yalnızca çok az kişinin erişebileceği bir dünyadır  Bugün, İnternet demokrasisi aracılığıyla herkese ön sıradan bir koltuk sunabiliyoruz."