• Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı

Dil: english german arabic turkish    

   
Evlilik Modasının En Güncel Haber Portalı
   Vakko Wedding; yeni Sezonda Işıltılı bir Dünyanın  Kapılarını Aralıyor

Vakko Wedding; yeni Sezonda Işıltılı bir Dünyanın Kapılarını Aralıyor

  • 21 Eylül 2021 Salı 19:05

Dünya gelinlik modasının en iddialı tasarımcılarının eşsiz koleksiyonlarına ev sahipliği yapan Vakko Wedding seçkin marka ve tasarım seçenekleriyle Vakko dostlarını karşılıyor.

Gelinlik modasını, hayatlarının en özel gününe hazırlanan gelin adayları ile buluşturan Vakko Wedding, tüm ihtişamıyla İlkbahar Yaz sezonunu karşılıyor. Birbirinden özel tasarımlarla pek çok alternatifi barındıran Vakko Wedding, en özel gelinlik tasarımlarının yanı sıra Pronovias, Vakko Couture ve abiye tasarım markalarının da en özel tasarımlarını sunuyor. Sezonun trendleri arasında; çiçek motifleri, tüyler, korse kalıpları, derin göğüs dekoltesi ve yırtmaçlar, kabarık kol detayları, fırfırlı etekler, ışıltılı dantel işlemeleri yer alıyor.

Vakko Wedding mağazalarında; Vakko ve Vakko Couture tasarımlarının yanı sıra Berta, Carolina Herrera, Elie Saab, Galia Lahav, Inbal Dror, Jenny Packham, Lee Petra Grebenau, Marchesa, Monique Lhuillier, Oscar De La Renta, Vera Wang, Zuhair Murad gibi dünya couture modasına yön veren markalar da buluşuyor. Dünya gelinlik modasının önde gelen markası Pronovias tasarımları da mağazada yer alıyor. Ayrıca Vakko Wedding House çatısı altında; Bliss Monique Lhuillier, Saiid Kobeisy, Allure Bridals, Beccar Couture, Calla Blanche, Chic Nostalgia, La Sposa, LQ Design, Marylise, Milla Nova, Nicole Spose, San Patrick, Watters, Pollardi, Maria Lucia Hohan, Rembo Styling, Alessandra Rinaudo, White One markaları da bulunuyor. 

Dünyaca ünlü marka ve tasarımcılara ait İlkbahar-Yaz 2022 Couture ve Wedding koleksiyonları en özel seçkileriyle Vakko Wedding mağazalarında yer alıyor.